Potřeba

Kvůli aktuální situaci s COVID-19, muselo mnoho z našich dětí opakovat ročník, jelikož nemají internet, nebo jiné zdroje a hlavně podporu rodičů natolik silnou, aby mohli studovat z domova.

 V případě, že by aktivita klubu skončila, děti by přišly o tu jedinou věc, na kterou se ve dni těší. Většina z nich doslova odpočítává hodiny do příštího klubu, hned po skončení toho probíhajícího.

Našim cílem je udržet aktivity klubu v pohybu, v případě, že to pandemická opatření dovolují a pokračovat v plné síle, jakmile budou opatření uvolněna, či zrušena. V mezidobí budeme pokračovat v přípravách výukových materiálů, které doručíme pro děti na ubytovnu a také připravovat online aktivity pro všechny děti, kterým prostředky dovolují se s námi online spojit.

Stále pokračujeme s vypracováváním domácích úkolů  a jiných školních povinností dětí, které klub navštěvují. Rádi bychom vytvořili individuální výukové plány, které bychom koordinovali společně s jejich učiteli.

 

Během Covid opatření:

Budeme pokračovat s vytvářením a poskytováním učebních materiálů, které dětem zanecháme na ubytovně. Budeme podporovat lektory v práci s dětmi online tak, aby mohli pokračovat s tak důležitým doučováním a také motivací dětí přes tyto těžké časy.