Tým

Rozina

Rozina studovala historii umění. Je jeden ze dvou původních dobrovolníků, kteří objevili potřeby dětí na ubytovně. Je největší oporou programu, pomáhá program iniciovat a udržovat už od jeho založení.  Roza je organizátorkou na svém místě. Koordinuje aktivity i tým v klubu, pomáhá navrhovat celkové dění v klubu a úzce komunikuje s rodiči dětí.  Je naší primární organizátorkou.

Tamara

Tamara je asistentkou pedagoga. Vede aktivity, které pomáhají dětem se soustředěním a nastavením a zároveň dosažením svých cílů. Je hlavní doručovatelkou při plnění domácích úkolů a pravidelně dětem pomáhá s přípravou do školy. Je důležitou klíčovou součástí našeho týmu a také momentálně trénuje Feursteinovi metodu, aby zohlednila, jak může být tato metoda využita na našich dětech.

Katka

Kateřina je učitelkou na základní škole se specializací na hudbu. Dlouhou dobu studovala a vedla workshopy jak taneční tak hudební a to pro mateřské i základní školy. Začala pro projekt pracovat v listopadu 2016 a ukázala výjimečnou trpělivost a schopnost pro práci s dětmi a stala se tak nenahraditelnou součástí hlavního týmu. Je inspirativní, bere děti takové, jaké jsou a povzbuzuje je k tomu, aby nevzdávali dosažení cílů, které si stanovili.

Patrik

Patrik je profesionální trenér parkouru a gymnastiky. Vede děti hlavně při pohybových aktivitách, což zahrnuje také procvičování svalů, fyzickou koordinaci a to pomocí zábavných, ale i náročných aktivit.  Jeho kroužky v klubu jsou velmi populární a jedná se o úplně první pohybovou aktivitu, která je stejně populární mezi chlapci i děvčaty.  Děti Patrika velmi respektují. Pomáhá jim tvrdě pracovat na dosažení cílů které si stanovili.

Adina

Adina je učitelkou na základní škole a pomáhá dětem v klubu s českým jazykem a hudbou. Je živou a motivační organizátorkou aktivit a pomáhá dětem nejen s učením a kreativitou při aktivitách, ale také vytváří v klubu řád a vede děti k respektu sebe i ostatních a snaží se u dětí zvyšovat jejich sebevědomí. Je také místní podnikatelkou a ukazuje tak dětem příklad, jak být důsledné a odolné když si chtějí jít za svými cíli.